اخبار و اطلاعات روز خوانسار در این قسمت به روز خواهد شد :

4

حاج فضل الله جواهری در خصوص احداث دهکده گردشگری اینچنین گفت:Mr-Javaheri
هدف من برای ایجاد دهکده گردشگری در درجه اول ایجاد یک فرصت پیشرفت برای شهر و شهروندانم میباشد و اگر در رسیدن به این هدف لحظه ای تردید داشتم این کار را شروع نمیکردم و تنها آرزویم این است که تا بهره برداری از این پروژه خداوند متعال فرصت زندگی را به من عطا نماید.

و به همشهریانم این نوید را میدهم که با سرمایه گذاری مناسب در این دهکده آنرا به یکی از مراکز نمونه گردشگری کشور که شامل بهترین مراکز اقامتی و تفریحی و ورزشی باشد تبدیل نمایم.

و در آخر این مطلب را می گویم که برای پیشرفت باید بین مسئولین و مردم اتحاد و اعتماد و همدلی باشد باید همزبانی را به همدلی بسط دهیم و نسبت به یکدیگر بدبین نباشیم. باید دست در دست هم برای پیشرفت گام برداریم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت :
www.khansar.net
و آی دی زیر در تلگرام استفاده کنید :
@khvansar


شاید بتوان اردیبهشت را زیباترین ماه طبیعت نامید. چرا که همه چیز در آن رنگ و بوی دیگری دارد
خداوند در این ماه با قدرت لایتناهی خود گوشه ای از بهشت را بر روی این کره خاکی ترسیم می کند و به قول نظامی گنجوی:25
در آن بزم آراسته چون بهشت             گل افشان تر از ماه اردی بهشت
این زیبایی ها در شهرمان خوانسار با جوشش چشمه های این دیار و خروش آب مرزنگشت شروع و شکفتن لاله های واژگون گلستانکوه و سرسبز شدن باغات آن را صد چندان می کند.
ولی انگار اردیبهشت امسال حال و هوای دیگری دارد.
اردیبهشت امسال  با ولادت با سعادت مولای متقیان علی (ع) شروع با مبعث رسول مهربانی ها حضرت محمد مصطفی(ص) به نیمه می رسد و در سومین دهه منور به اعیاد شعبانیه میشود و در پایان نیز به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ختم میشود
و اما 20 اردیبهشت ماه
نامی که در سال های اخیر با نام این شهر گره خورده و مردم این خطه به شکرانه این همه نعمت دور هم جمع می شوند.
20 اردیبهشت روز خوانسار است و در این ایام برنامه های متنوعی در قالب جشنواره های فرهنگی ، هنری و افتتاح برخی پروژه های عمرانی در دستور کار شورای شهر و شهرداری قرار گرفته است ، اما به درخواست بسیاری از شهروندان بالاخص خوانساریهای مقیم  در تمام شهرهای ایران عزیز و حتی خارج از مرزهای این سرزمین ، تصمیم گرفتیم پاسداشت این روز را در روز جمعه 24 اردیبهشت ماه برگزار نماییم تا با حضور بیشتر همشهریانمان ندای وحدت و همدلی سردهیم .
محمود قربانی پور عضو شورای اسلامی شهر و نماینده شورا در کمیته برگزاری ضمن ارسال مطلب فوق به زودی در خصوص جزئیات برگزاری این مراسم با ما سخن خواهد گقت …


کلیپی از بهنام عافی به مناسبت روز خوانسار