هتل زاگرس خوانسار

icon11هتل زاگرس یکی از زیباترین هتل‌های 3 ستاره استان اصفهان  در منطقه‌ای خوش آب و هوا درشمال غرب استان اصفهان  و در پارک سرچشمه  واقع شده است‌ . موقعیت مکانی اين هتل نسبت به ،  مرکز شهر و مرکز خرید  را آسان نموده است‌ . این هتل دارای 80 باب اتاق مشتمل بر 18 اتاق دو نفره و سه نفره ‌، 12 اتاق سوئیت 2خوابه نرمال  ،20 سوئیت 1خوابه نرمال و2سوئیت رویال با امکانات تهویه مطبوع ‌، حمام‌، کانال‌های تلویزیونی‌، ، امکان دسترسی به اینترنت از داخل اتاق برای میهمان در صورت داشتن کامپیوتر شخصی‌ را فراهم کرده است.  همچنين اين هتل شامل خدمات ۲۴ ساعته اتاق‌ و سیستم پیشرفته کنترلی میباشد.

اتاق های هتل زاگرس

اتاق های این مجموعه با امکانات رفاهی شامل سیستم حرارتی و برودتی مرکزی – تلوزیون با امکان دریافت شبکه های داخلی و 2 کانال 24 ساعته پخش فیلم – مینی بار و روم سرویس همچنین چشم انداز زیبا از شهر و کوهستان ، محیطی آرام و خاطره انگیز را برای شما به وجود می آورد.

 


 

سالن های جشن هتل زاگرس

سالن های پذیرایی مردانه و زنانه با ظرفیت 1000 نفر با امکاناتی شامل اتاق عقداختصاصی و سیستم های صوتی ، تصویری و نور پردازی پیشرفته همچنین سیستم تهویه حرارتی و برودتی مرکزی ، آماده پذیرایی از جشنها و مراسم بیاد ماندنی شما می باشد.

سالن همایش هتل زاگرس

سالن چند منظوره هتل با ظرفیت 600 نفر با امکاناتی شامل سیستم صوتی و تصویری پیشرفته همچنین سیستم تهویه برودتی و حرارتی مرکزی آماده برپایی همایش ها و سمینارها در بخشهای مختلف دولتی و خصوصی می باشد.

رستوران اصلی

رستوران فضای باز

کافی شاپ

مجموعه سرگرمی

لاندری

دیگر امکانات هتل زاگرس

پارکینگ سرپوشیده اختصاصی هتل به ظرفیت 60 اتومبیل و پارکینگ محوطه باز به ظرفیت 40 اتومبیل ، 3 دستگاه آسانسور ، کافی نت و اینترنت وایرلس همچنین فروشگاه سوغات ، آسایش و آرامش خاطر شما میهمان گرامی را فراهم می آورد.