‍ نیش زدن‌های ناروا به دولت و نظام کارچاق کنی برای دشمنان است

‍ نیش زدن‌های ناروا به دولت و نظام کارچاق کنی برای دشمنان است

🔹عبداله صانعی معاون فرماندار خوانسار، درجلسه ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان با تبریک ایام اله دهه فجر و تسلیت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) اظهار کرد: آحاد مردم و مسؤولین شهرستان در دهه فجر امسال تا کنون حضور چشم گیری در برنامه های شهرستان داشتند که امید بخش است.

🔹وی با تاکید بر اینکه همه مسئولان به عنوان کارکنان نظام برای مردم وامدار نظام هستند و لازم است ازجایگاه ارکان نظام و دولت به خوبی پاسداری کنند، افزود: امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب است و پس از چهل سال ایجاد چالش، تحریمها، سنگ‌انداریها، دشمن تراشیها، برنامه های برندازانه و… توسط دشمنان لازم است.

🔹معاون فرماندار خوانسار، تاکید کرد: سخنران مراسم‌ها حول محور خدمات نظام، تنگناهها و اقدامات دولت و #دستاوردهای چهل ساله نظام خطابه نمایند.

🔹وی افزود: بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ضروری است به دستاوردهای نظام توجه شده و امیدواری را تزریق کنیم نه این که بذر یأس و ناامیدی در دل مردم خصوصا جوانان بکاریم.

🔹صانعی با انتقاد از سخنان راوی یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان گفت: یک راوی انقلابی با درک درست از موضوع، شرایط محلی و ظرفیت مخاطبین باید برنامه خود را اجرا نماید، چرا که سخنان سخیف و غیر کارشناسی ذهن دانش آموزان را نسبت به دولت و نظام مشوش می نماید.

🔹وی تصریح کرد: برخی افراد و جریانات چون مواضع مخالف با دولت دارند از فرصت مناسبتها سوءاستفاده نموده وبا ادبیات مشابه باخبرهای صدها کانال فعال معاندین و گروههای مخالف نظام و دشمنان سرسخت نظام صحبت می‌نمایند، گویی که مبلغ اهداف کاخ سفید و معاندان نظام شده‌اند.

🔹معاون فرماندار خاطرنشان ساخت: الحمدلله دولت و نظام، همراه ملت هستند و خوشبختانه رئیس دولت از فرماندهان ارشد شورای عالی جنگ و در رأس کار است.

🔹وی افزود: به نظر می رسد راوی از تشکیلات دوران جبهه و جنگ کاملا بی‌اطلاع و اتفاقات جنگ را درک نکرده و پاتوقی حرف می‌زند.

🔹معاون فرماندار خوانسار با بیان این مطلب که سخن گفتن از #بودجه و اقدامات اجرایی کارشناس و محل خودش را می‌خواهد گفت: دولت برای اطلاع مردم در بستن بودجه شفاف‌سازی می‎‌کند، و بعضی از منتقدان از آن دسته افرادی هستند که از شفاف سازی عمومی بودجه انتقاد دارند.

🔹وی تأکید کرد: درشرایط کنونی سخنرانان بایدپیام آور رفاقت، وحدت و همدلی در بین مردم و مسؤولان باشند و هر کس خلاف آن فکر کند باورانقلابی، هوشیاری و قوت توده مردم و ارکان نظام را نشناخته است.

🔹صانعی در پایان اظهار داشت: با مناظره تخصصی و شفاف‌سازی در حوزه‌های امنیتی، اجتماعی و اقتصادی #موافق هستیم و نیش زدن‌های ناروا به دولت و نظام را کارچاق کنی برای دشمنان و خلاف مصالح ملی می دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *