دکترکمالی فرماندار خوانسار: فعلا خانه نخرید !!

👈فرماندار خوانسار: قیمتمسکن در خوانسار غیرواقعی است/ در صورت عدم ضرورت، مردم از خرید مسکن تا پایان سال خودداری کنند!

‍ 👈فرماندار خوانسار: قیمتمسکن در خوانسار غیرواقعی است/ در صورت عدم ضرورت، مردم از خرید مسکن تا پایان سال خودداری کنند!

🏠دکتر منصور کمالی، فرماندارخوانسار با اشاره به این‌که قیمت مسکن در خوانسار غیرواقعی است، گفت: طبق بررسی‌های به عمل آمده هزینه‌ ساخت مسکن در خوانسار با احتساب قیمت زمین و مصالح حدود ۲ میلیون تومان است بنابراین در بهترین نقطه خوانسار آپارتمان باید حدود ۳ میلیون تومان باشد.

🏠وی افزود: تدابیری اندیشیده‌ایم تا قیمت مسکن را به حدود واقعی خود برسانیم؛ در همین راستا از مردم عزیز خوانسار تقاضا دارم تا پایان سال جاری در صورت عدم ضرورت، از خرید آپارتمان خودداری کنند.

🏠دکتر کمالی فرماندار خوانسار با بیان این‌که در آینده نزدیک حدود ۳۰ هکتار به طرح تفصیلی شهر افزوده خواهد شد، تاکید کرد: ادارات شهرستان همکاری لازم را برای واقعی کردن قیمت مسکن داشته باشند.

🏠وی گفت: افق چشم‌انداز ادارات تا پایان سال باید کاهش قیمت کاذب مسکن باشد و برای تحقق این امر لازم است مردم عزیز خوانسار نیز همکاری لازم را انجام دهند.

🏠🏠کمالی، ازاستفاده کارشناسان غیر بومی برای تعیین قیمت، انتقاد و در نظر گرفتن تخفیفات تشویقی برای مجوز ساخت و ساز در بافت‌های فرسوده را راهکار محوری برای کاهش قیمت مسکن دانست.

🏠وی ادامه داد: خلع ید زمین‌های واگذاری بنیاد مسکن و راه و شهرسازی در صورت عدم اقدام به ساخت در موعد قانونی، تسهیل در صدور مجوز ساخت و تراکم در غیر باغشهر و عدم صدور پروانه کسب برای مشاوران مسکن املاک و مستقلات را راهکاری برای کاهش قیمت مسکن در خوانسار عنوان کرد.

🏠دکتر کمالی ضمن اشاره به مذاکرات صورت گرفته با اداره امور مالیاتی خوانسار گفت: برای مالکان موجر در اخذ مالیات تخفیفات ویژه داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *